Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog Firm

Katalog biznesowy to zbiór firmowych witryn. Katalog oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Biznes News

  • 28-03-2018

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego jako alternatywa dla zakupu. Pomagamy podjąć właściwą decyzję

wypożyczalnia sprzętu budowlanego
wypożyczalnia sprzętu...
Sprzęt budowlany jest niezbędny na każdym placu budowy. W zależności od tego, jaką inwestycję się realizuje, należy zorganizować odpowiedni sprzęt. Są i takie urządzenia, które muszą znaleźć się na każdym placu budowy - na przykład koparka, wywrotka czy zagęszczarka do ziemi. Są i takie - na przykład podnośnik koszowy, które potrzebne są na budowie tylko przez określony czas. Lepiej zakupić, czy wynajmować maszyny budowlane? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi.

Wynajem sprzętu budowlanego

Wynajmując sprzęt budowlany na czas prac koszty ponosi się jedynie podczas jego użytkowania. Oznacza to, że jeśli koparka potrzebna jest nam przez 100 dni w roku, tylko przez te 100 dni generuje koszty, a przez pozostały czas nie. W przypadku zakupu, koszty takie, jak raty leasingowe czy raty kredytu oraz ubezpieczenie płaci się niezależnie od tego, czy koparka pracuje, czy stoi na placu. W sytuacji, gdy wypożyczona maszyna ulegnie awarii, wypożyczalnia sprzętu budowlanego powinna dostarczyć nową. Jeśli jest to maszyna zakupiona, niestety przyjdzie nam ponieść koszty jej naprawy. Firmy budowlane wynajmują też często podnośnik koszowy. To rozwiązanie dość rozsądne, ponieważ tego typu urządzenie nie jest zbyt często potrzebne na budowach.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych nie zarobi, czyli kiedy rozważyć zakup?

Zakup sprzętu budowlanego może się opłacić, gdy mamy pewność, że będzie on wykorzystywany przez większą część czasu. Wtedy wynajem sprzętu budowlanego wychodzi podobnie pod względem kosztów, jak jego zakup, a mimo wszystko mamy sprzęt na wyłączność.
           
     

Polecamy:

     

Ranking firm

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 4.99 oceniany: 560 razy

ILS Nieruchomości- POLSKA, BUŁGARIA i ..

śr. ocena: 4.92 oceniany: 237 razy

Pomorska Giełda Nieruchomości

śr. ocena: 3.86 oceniany: 284 razy

Kancelaria LEXIS

śr. ocena: 4.96 oceniany: 104 razy

Bilety do Anglii, autokary/autobusy

śr. ocena: 4.85 oceniany: 67 razy

Zobacz cały ranking

Wpisy wyróżnione

Osiedle domów Warszawa

http://www.terra-development.pl

Porównywarka ubezpieczeniowa

http://polskieubezpieczenia.pl/

Gabinet stomatologiczny Rzeszów

http://www.eurodentalclinik.pl/

Kwiaciarnia Rzeszów

http://www.tropikalnyogrod.pl/

Zdjęcia ślubne Warszawa

http://www.emhara.pl
     
 
 
     

Katalog firm poświęcony działalności biznesowej w Polsce. Baza danych i wyszukiwarka firm skupiająca biznes zarówno w większych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańska, oraz w pozostałych miejscowościach.


Katalog Polskiego Biznesu