Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog Firm

Katalog biznesowy to zbiór firmowych witryn. Katalog oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Biznes News

  • 10-05-2017

Salon w stylu klasycznym

Potrzebna jest wiedza jak z symetrią i równowagą urządzić klasyczny pokój dzienny. Ponadto meble do salonu również muszą być wybrane z rozwagą.

Na czym polega klasyka w salonie?

Klasyczny salon powinien być odwzorowaniem minionych epok łącząc w sobie architekturę i wystrój wnętrz z kilku poprzednich wieków. Jednak nie może być odwzorowaniem tylko jednej mody. Klasyczne salony powinny być również uniwersalne, dlatego tak ważna jest harmonia, prostata, powaga czy umiar. Wyzwaniem może być też zachowanie odpowiednich proporcji, zwłaszcza w ilości mebli i wolnego miejsca. Meble zwykle stawia się równolegle. Jeśli są na jednej ścianie to i przy przeciwnej muszą być postawione. Inaczej nie będzie tej klasycznej równowagi.

Meble salonowe i kolory

Meble do salonu są bardzo istotne, ponieważ mają być nie tylko użyteczne, ale w odpowiednim stylu, kolorach dopasowanych do kolorystyki ścian i podłóg oraz z wysokiej jakości materiałów. Klasyczny salon najłatwiej jest urządzić w kolorach takich jak: biel, brąz, beż, kremowy, szary czy granatowy. Są one uniwersalne i idealnie łączą się z innymi barwami. Dodatki takie jak ozdobne świeczniki czy poduchy na kanapę mogą mieć bardziej wyszukana kolorystykę jak srebro, złoto czy nawet turkusowy.

Najważniejsze jest, aby meble były wykonane z naturalnych i solidnie wyglądających materiałów. Drewniane meble, kamienny kominek, skórzane kanapy. To wszystko nie tylko będzie wyglądać wszechstronnie, ale również będzie trwałe przez lata. Raz inwestując we wnętrze wykonane z takich materiałów będzie można cieszyć się nim przez kolejne 5, 10 lat.

Niedrogie meble do salonu

Meble z litego drewna czy skórzane kanapy mogą być bardzo drogie. Można jednak je zastąpić tańszymi odpowiednikami, które również będą wyglądać dobrze. Zamiast desek podłogowych można użyć parkietu. Zamiast marmuru płyt kamiennych. Jedna i druga wariacja podłogi będzie wyglądać efektownie oraz trwale. Złym pomysłem są jednak panele czy kafelki ceramiczne, ponieważ nie kojarzą się one z klasyką, a tym bardziej nie z trwałością.

Drewniane meble do salonu można zastąpić meblami z okleiną imitującą drewno albo ograniczyć ich ilość. Z kolei kanapy skórzane z powodzeniem może zastąpić kanapa tapicerowana albo wykonana ze skóry ekologicznej. Jednak meble salonowe już na pierwszy rzut oka powinny wyglądać elegancko, dlatego nie warto inwestować w meble z marketu.
           
     

Polecamy:

     

Ranking firm

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 4.99 oceniany: 560 razy

ILS Nieruchomości- POLSKA, BUŁGARIA i ..

śr. ocena: 4.92 oceniany: 237 razy

Pomorska Giełda Nieruchomości

śr. ocena: 3.86 oceniany: 284 razy

Kancelaria LEXIS

śr. ocena: 4.96 oceniany: 104 razy

Bilety do Anglii, autokary/autobusy

śr. ocena: 4.85 oceniany: 67 razy

Zobacz cały ranking

Wpisy wyróżnione

Osiedle domów Warszawa

http://www.terra-development.pl

Porównywarka ubezpieczeniowa

http://polskieubezpieczenia.pl/

Gabinet stomatologiczny Rzeszów

http://www.eurodentalclinik.pl/

Kwiaciarnia Rzeszów

http://www.tropikalnyogrod.pl/

Zdjęcia ślubne Warszawa

http://www.emhara.pl
     
 
 
     

Katalog firm poświęcony działalności biznesowej w Polsce. Baza danych i wyszukiwarka firm skupiająca biznes zarówno w większych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańska, oraz w pozostałych miejscowościach.


Katalog Polskiego Biznesu